Світлана Дорофіївна Пасічник народилася у Харкові 1965 року. У 1992 р. — закінчила факультет журналістики Московського Державного університету ім. М.В.Ломоносова.

Працювала в засобах масової інформації. У 1994 — 1999 рр. закінчила режисерський факультет Харківського інституту мистецтв ім. І.П.Котляревського (майстерня нар. артиста України О.С.Барсегяна). Її дипломна робота – вистава за повістю О.Кобилянської «У неділю рано зілля копала» — здобула вищу оцінку державної екзаменаційної комісії і була рекомендована до участі у фестивалі «Весняні самоцвіти» (м. Кіровоград, 2000 р.), де здобула диплом за розвиток пошукового напрямку у режисурі.

З жовтня 2005 року – директор Харківського театру «P.S.».

З березня 2006 до жовтня 2009 року викладала акторську майстерність і режисуру на кафедрі акторів драматичного театру Харківського державного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського. Є керівником студії Харківського театру «P.S.». Має імідж режисера-новатора.
Одружена, мати чотирьох дітей.

Окремі режисерські роботи:

«ПАСТКА ДЛЯ ДУРНЯ» за оповіданнями Л.Піранделло.

«У НЕДІЛЮ РАНО ЗІЛЛЯ КОПАЛА» за повістю О.Кобилянської.

«ГОРОХОВЕ ПЛЕМ’Я»  за творами О.Теліги та Л.Костенко.

«ЧАРИ НА КОХАННЯ» за біблійним текстом Соломонової Пісні над піснями.

«НЕНАЧЕ СОН» за творами І.Франка.

«АНТІГОНА» за п’єсою Ж.Ануя.

«ВІН, ВОНА І ТОМУ ПОДІБНЕ» за жартами А.Чехова.

Участь у фестивалях:

«ВЕРЕСНЕВІ САМОЦВІТИ», (м. Кіровоград, 2000 р.) — «У НЕДІЛЮ РАНО ЗІЛЛЯ КОПАЛА» за повістю О.Кобилянської, диплом за розвиток пошукового напрямку у режисурі.

«ТЕАТРОН» (м. Харків, 2006 р.) — «ЧАРИ НА КОХАННЯ» за біблійним текстом Соломонової Пісні над піснями. За авторський пошук у режисурі та премія за кращу жіночу роль (актриса Н.Пархрменко).

«КУРБАЛЕСІЯ» (м. Харків, 2006 р.) — «ЧАРИ НА КОХАННЯ» за біблійним текстом Соломонової Пісні над піснями. Гран-прі та премія за кращу жіночу роль (актриса Н.Алюнова).

«ФЕСТИВАЛЬ ЖІНОЧОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. М.ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ» (м. Чернігів, 2006 р.) – «ГОРОХОВЕ ПЛЕМ’Я» за творами О.Теліги та Л.Костенко. Дипломи за кращі жіночі ролі (актриси Н.Алюнова та Н.Пархоменко).

«ТЕАТР. ЧЕХОВ. ЯЛТА.» (м. Ялта, 2009 р.) — «ВІН, ВОНА І ТОМУ ПОДІБНЕ» за жартами Чехова. Диплом за акторську ексцентрику (актори Марія Бораковська, Ігор Ключник та Андрій Вакуленко).