Наша ТЕАТРАЛЬНА ШКОЛА об’єднує в собі АНАЛІТИЧНИЙ та ІГРОВИЙ аспекти.

ІГРОВИЙ аспект —  це наші ІНТЕНСИВИ, присвячені окремим технікам.
Більше про дати запуску найближчих заходів можна почитати за посиланням: http://ps-teatr.com.ua/studiya
Детально про випуск першого: http://ps-teatr.com.ua/studiya/pokaz_intensyvu.html
АНАЛІТИЧНИЙ АСПЕКТ — це читки та аналіз драматичних творів.

У перший день читаємо п’єсу. І це не просто перечитування тексту. Режисерське читання драматичного твору у виконанні артиста Степана Пасічника – це особливе театральне видовище, яке глядач має можливість побачити ТІЛЬКИ ОДИН раз.
У другий день – на основі сюжету п’єси  розбираємося  в мотивації вчинків персонажів (тобто, заглиблюємося в мотивацію наших власних вчинків, у нашому власному житті, але – дивлячись на ситуацію трохи збоку). Аналіз  проводить Світлана Пасічник.
Тепер – мало не головне питання: на КОГО орієнтована наша робота? ХТО і ДЛЯ ЧОГО має до нас прийти? НА КОГО чекаємо ми, і НА ЩО очікувати вам?  Участь у роботі нашої Театральної Школи – це щоденна практика ПРИКЛАДНОЇ ПСИХОЛОГІЇ. Для кого вона? – Для всіх, кому не байдуже, який слід ми залишаємо по собі у цьому житті та в людях, які нас оточують.

Метою нашого буття – буття Театру “P.S.” – був, є і буде БЕЗПЕРЕРВНИЙ РОЗВИТОК  нас самих та нашого глядача як інтелектуально, так і духовно. Цього принципу ми будемо дотримуватися і в усіх сферах нашої спільної із вами діяльності.
Перші заходи з ЧИТКИ ТА АНАЛІЗУ П’ЄСИ вже оголошені http://ps-teatr.com.ua/studiya/pershe-zanyattya.html та http://ps-teatr.com.ua/studiya/druge-zanyattya.html

Початок занять:
о 19.00
Тривалість:
до трьох годин
Періодичність проведення заходу:
двічі на місяць по 2 дні поспіль.
Вартість участі – 200 грн (за два дні)
P.S.
Традиційно, на вас чекатиме гостина перед початком заходу та кавовий брейк в невеличкій перерві.
Попереднє бронювання місць: 0509324144, 0637209048, 0682140868