e

Харківський театр "Post Scriptum"

  /  Без категорії   /  Рестарт-прем’єра вистави “Пригода ведмедиків панда…”

16 листопада 2020 року у нашому театрі відбулася велика подія. Ми представили нову версію вистави знаковою для театру “P.S.” виставу “Пригода ведмедиків панда, яку розповів один саксофоніст, який мав подружку у Франкфурті”.

Перша зустріч з цим матеріалом сталася у нашому театрі ще в далекому 2005 році. Тоді цю чуттєву та містичну історію за п’єсою франкомовного драматурга Матея Вішнека у перекладі Неди Нежданої втілили на сцені Кирило Лукаш і Віторія Міщенко. 

Потім відбулося ще кілька редакцій цієї вистави, у яких були зайняті актори Сергій Москаленко, Ніна Батовська, Катерина Бакай. Останніми роками (понад 2,5 роки) ця вистава в театрі не гралася.

І ось у 2020-му році, (разом з поверненням до нашого театру першого виконавця чоловічої ролі) ми знову повернулися до цього матеріалу. Для Кирила Лукаша ця робота стала зустріччю 15 років по тому. Зокрема і через це, режисерові усіх версій цієї вистави, нашому художньому керівникові Степану Пасічнику довелося ставити, фактично, нову виставу. Але тим краще для нас, і тим краща для глядача. Бо таким чинов ми з вами отримали не просто нову версію виставу, а справжню Прем’єру.

Про виставу:

Створено за підтримки Українського культурного фонду.

Матей Вішнек

“Пригода ведмедиків панда, яку розповів один саксофоніст, який мав подружку, у Франкфурті”. Переклад: Неда Неждана.

Містична історія про Життя, Кохання та Народження…

Ранкове пробудження немолодого чоловіка, музиканта-саксофоніста, здивувало несподіваним відкриттям: ВІН перебуває у ліжку з НЕЮ, молодою, вродливою жінкою. Хто Вона? Де вони? Як сюди потрапили? Чому вони обидва голі? Щоб з’ясувати все це,  їм буде відведено дев’ять ночей сумісного життя…

Грають:
Катерина Бакай
Кирило Лукаш

Режисер – Cтепан Пасічник, заслужений діяч мистецтв України

Тривалість 2 год. 25 хв. з антрактом.

 

Comments :

 • Привіт! Це коментар.
  Щоб почати модерувати, редагувати і видаляти коментарі, перейдіть в розділ Коментарів у Майстерні.
  Аватари авторів коментарів завантажуються з сервісуGravatar.

  24.01.2020
  /
  14:07
Leave A Reply: