/  Без категорії   /  Шляхи рівняйте духові Його. Леся Українка: погляд зі Сходу

Друзі, за кілька тижнів у Харкові починаються активності у межах проекту «ШЛЯХИ РІВНЯЙТЕ ДУХОВІ ЙОГО» ЛЕСЯ УКРАЇНКА: ПОГЛЯД ЗІ СХОДУ”. Ми кличемо вас разом з нами зануритись у неймовірний та загадковийсвіт видатної української авторки Лесі Українки.

В рік її 150-річчя пропонуємо оновити погляд на творчість української Касандри. І хай він буде модерним, щирим та чесним. Разом маємо усвідомити цінність Лесі для українського та світового театру.

На Вас чекають:

• 17 вересня – 17 жовтня 2021 року – Виставка сучасного театрального плакату з елементами тривимірності та інтерактивності
  • 20 вересня – 30 вересня 2021 року – Науково-практичний форум:
    • 20-24 – Панельні дискусії; он-лайн та оф-лайн зустрічі з визначними митцями, які торкалися творчості Лесі Українки
    • 20-24 – Перформативні читання п’єс Лесі Українки
    • 27-30 – Авторські читання сучасної української жіночої драматургії
  • 5 жовтня 2021 року – Театральна програма творів Лесі Українки за участі Олексія Кравчука
  • 7, 9 жовтня – Майстер-класи з акторського виконання віршів Лесі Українки за участі Олексія Кравчука.
  • 12, 13, 14, 15, 16 жовтня – Прем’єрні та доброчинні покази вистави «Оргія».