/  Без категорії   /  Відкриття виставки 3D-плакату

17 вересня у фоє театру ім. Т.Г. Шевченко відбулося відкриття виставки 3D-плакату, яка є частиною проєкту “Шляхи рівняйте духові Його. Леся Українка: погляд зі сходу”.

На відкритті були присутні: керівник проєкту – Кирило Лукаш, куратор виставки сучасного театрального 3D-плакату, викладач Харківської академії дизайну та мистецтв – Надія Величко, режисер-постановник вистави «Оргія», художній керівник Харківського театру «P.S.», головний режисер Харківського театру ім. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України – Степан Пасічник, заслужений працівник культури України, директор театру ім. Т.Г. Шевченко – Маргарита Сакаян. Серед гостей заходу були харків’яни, студенти творчих навчальних закладів, актори, журналісти.

Виставка триватиме до 17 жовтня на двох локаціях: у театрі Т.Г. Шевченко та театрі “P.S.”