/  Без категорії   /  Степан Пасічник та Олексій Кравчук: театральна програма за творами Лесі Українки
Кравчук та Пасічник - На полі крові

У театрі “P.S.” відбулась унікальна подія – зустріч двох майстрів, двох акторів й режисерів. Степан Пасічник та Олексій Кравчук у межах проєкту “Шляхи рівняйте духові Його. Леся Українка: погляд зі Сходу” наживо, у присутності глядачів творили театральну магію. За матеріалом п’єси Лесі Українки “На полі крові” вони розбирали, аналізували, грали, жили у світі драматургії видатної української авторки.

Глядачі теж не були осторонь. Кравчук та Пасічник провокували присутніх не тільки тим що вони робили на сцені як актори, а ще прямими питаннями до залу: “що таке любов”, “що є зрада”, “про що біблейська історія Іуди” та таке інше.

Такий експеримент був реалізований уперше у театрі “P.S.” та результат був позитивний. Всі учасники цього опиту – і ті, хто був на сцені, й ті, що сиділи у залі, – об’єдналися у єдине метафізичне поле, яке іманентно тільки театру. Це поле, яке створюється навколо найважливіших буттєвих та етичних питань, питань, на які не завжди є однозначні або прості відповіді. Це і є – несправжній театр. Як говорив Єжи Гротовський, хорошого актора від великого відрізняє тільки наявність питань до світу. У великого вони завжди є.