/  Без категорії   /  Вистава театру “P.S.” за п’єсою Лесі Українка “Оргія”
Петров у виставі Оргія

Останньою подією, яка відбулась у межах проєкту «Шляхи рівняйте духові Його. Леся Українка: погляд зі Сходу», стала прем’єра вистави «Оргія» за однойменною п’єсою Лесі Українки у театрі «P.S.».

Серед прем’єрних показів були організовані благочинні заході для студентів творчих вишів (ХНУМ ім. Котляревського, ХДАК та ХДАДМ), а також, на свято Покрови до Дня захисників та захисниць України, для курсантів Національної академії НГУ.

У виставі режисер театру Степан Пасічник підняв вічні та актуальні питання людства про конфлікт між талантом та пристосовництвом, про національну самоідентифікацію, про жертовність митця, та про те, чи повинно мистецтво бути поза політикою. Так, все це є у драматургії видатної авторки Лесі Українки, але саме у виставі театру «P.S.» мотиви та ідеї, що були закладанні у тексті, були артикульовані дуже чітко.

Слід зазначити, що вистава, як й інші активності проєкту, була створена за підтримкою Українського культурного фонду.