/  Без категорії   /  Підсумкова пресконференція проєкту “Шляхи рівняйте духові Його. Леся Українка: погляд зі Сходу”

Проєкт “Шляхи рівняйте духові Його. Леся Українка: погляд зі Сходу” завершено. Підсумкова пресконференція відбулась у пресцентрі “KHARKOVTODAY”. У спілкуванні з журналістами взяли участь Кирило Лукаш (керівник проєкту, актор, директор програм Харківського театру “P.S.”), Світлана Пасічник (координаторка проєтку, тьютор Перформативних читань п’єс Лесі Українки), Яна Партола (декан Театрального факультету Харківського Національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, кандидатка мистецтвознавства), Степан Пасічник (режисер-постановник вистави “Оргія”, художній керівник Харківського театру “P.S.”, головний режисер Харківського академічного українського театру ім. Т.Г. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України).

Більш детально дивиться у відео: